Kurumsal

Aradığınız tatil Burada

Tatilperest 15 Yıllık Turizm tecrübesine sahip eğitimli rehber ve liderleriyle Adana, Mersin ve Hatay Çıkışlı Yurtiçi ve Yurtdışı Tur ve Tatil planları yapmaktadır.

TURLAR HAKKINDA

Tatilperest ,  Adana,Mersin ve Hatay Çıkışlı Türkiye’nin her bölgesine tur düzenleyecek tecrübede ve donanımda olup, düzenli olarak her sene yaptığı turlardan başlıcaları aşağıdaki gibidir:

KONAKLAMALI TURLAR
Kapadokya Turları
Kar Tatili Turları (Erciyes, Eğirdir, Bursa)
Termal Turları (Afyon , Denizli)
Antalya Turları
Karadeniz Turları
Eskişehir-Ankara Turları
Şeb-i Arus Turları
Sevgililer Günü Turları
Çanakkale Turları
Ege Turları
İstanbul Turları
Yurt Dışı Turları
Okul Gezileri

Bunların dışında Tatilperest , büyük bir araç filosu ve kalifiye personele sahip olduğu için, talep olması durumunda, gruplara yönelik, istenilen destinasyonlara özel turlar organize edebilmektedir. Tatilperest’in bütün turlarında profesyonel bir acentenin takip etmesi gereken bütün prosedürler titizlikle takip edilmektedir. Tatilperest ile bir tura katılan misafirlerin, diğer turlara da katılmalarını teşvik etmek amaçlı uygulamalar yapılmaktadır.

GÜNÜBİRLİK TURLAR

Taşucu Tekne turu
Mersin Turu
Adana Doğa Yürüyüşleri
Düziçi Doğa Yürüyüşleri
Kar Yürüyüşleri
Erciyes Turu
Kapadokya Turu
Mersin Doğa Yürüyüşleri
Mardin Turları
Okul Gezileri

Tatilperest’in düzenlediği başlıca günübirlik turlar bunlar olup, yüksek sezonda bu turların bir kısmı her hafta düzenli olarak bir kereden fazla bile çıkabilmektedir. Günübirlik turlarda, bu zengin coğrafyada, bunların dışında tarihi ve kültürel gezileri arttırma potansiyeli de bulunmaktadır.

Hızlı İletişim formu

Bize Ulaşmanız Çok Kolay .!