MALATYA-DARENDE-TOHMA-ELAZIĞ-HARPUT-KEBAN-PERTEK-OVACIK-MUNZUR-ERZİNCAN-GİRLEVİK

1150 .00 TL
Kişi Başı

Açıklamalar

1. Gün: Cumartesi: 
Saat 00.30’da ACENTA ÖNÜ,00:45 İLLER BANKASI,TURGUT ÖZAL GROSERİ ve saat 01:15   İstasyon Önünde buluşmamızın ardından hareket ediyoruz.
2. Gün: Pazar : 
Sabah saat 06:30 sularında Malatyaya varışımızla birlikte sabah kahvaltımızı alacagımız mekana geçiyoruz.  Eski Malatya Evlerinin bulunduğu Beş Konaklar mevkii, Atatürk Evi, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı, farklı mimarisi ve göz alıcı çini süslemeleriyle Ulu Camii’ni gezdikten sonra çarşıda serbest zaman veriyoruz. Yöresel kaysı ürünlerinden satın alabilirsiniz. Ekstra öğle yemeğimizi aldıktan sonra Darende’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğumuzun ardından Darende’de ilk olarak Tohma Vadisinde bulunan Somuncu Baba Türbesi’ne gidiyoruz.Tohma Çayı’nın can verdiği vadide yapacağımız ziyaretimizin ardından Günpınar Şelalesi’ne gidiyoruz. Yemyeşil doğa içerisinde Günpınar Şelalesinin mükemmel güzelliğini gördükten sonra Elazığa hareket ediyoruz yaklaşık 1.5 saat sürecek yolculugumuzun ardından otelimize yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde…(WİNDYHİLL HOTEL&SPA 5 YILDIZ)
3. Gün:Pazartesi

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından saat 08.00’da gezimize başlıyoruz.Harput Kalesi – Ulucamii – Cimşit Hamamı – Musa Mescidi – Kurşunlu Camii gezilerimizin sonrasında yaz kış içerisinde buz bulundurması ile dikkat çeken Buzluk Mağarası’nı geziyoruz. Harput’ta yaptığımız gezilerimizin ardından Elazığ’ın şirin ilçesi Keban’a gidiyoruz. Muhteşem bir manzaraya sahip Çırçır Şelalesi’nde alabalık üretim çiftliğini gördükten sonra ekstra öğle yemeğimizi (alabalık önerilir) alıp Türkiye’nin 2. Büyük barajı ve en büyük yapay gölü olan Keban Barajı’nı görerek Elazığ şehir merkezine hareket ediyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından Tarihi Kapalı Çarşı’yı gezeceğiz. Burada vereceğimiz serbest gezi süresi otelimize varış ve akşam yemeğimizin ardından dinlenme. (WİNDYHİLL HOTEL&SPA 5 YILDIZ)
4. GÜN:Salı  (PERTEK HOZAT OVACIK MUNZUR)
Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Elâzığ’dan ve otelden ayrılış.Feribotla Pertek ve Hozat üzerinden Munzur Gözeleri, Ovacık gezisinden sonra Tunceli’ye dönüş. Munzur Vadisinde Torun oba köyünde asma köprü fotoğraf molası Halvori kayalıkları fotoğraf molası Ana Fatma Ziyareti fotoğraf molası sonrasında  ERZİNCAN’a varışımızla birlikte otelimize yerleşme ve akşam yemeği otelimizde…(MEVA OTEL 4*)
 5. GÜN:Çarşamba(PÜLÜMÜR-ERZİNCAN)
Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Cem evi ziyareti, Kutu derede çay ve fotoğraf molası. Pülümür Bellek Evi müzesi ziyareti,Erzincan Girlevik Şelalesi de öğlen yemeği sonrası Bakırcılar Çarşısı gezisi. Serbest zaman sonrasında Adanaya hareket etmek üzere yola çıkıyoruz…Gece geç saatlerde varış…

ÖNEMLİ NOTLAR

*SEYAHATLERİMİZ 46 KİŞİLİK BÜYÜK ARAÇLARLA OLACAKTIR.KONTENJAN 23 KİŞİLİK OLACAKTIR.

*SOSYAL MESAFE KURALLARI DOGRULTUSUNDA 2 Lİ KOLTUKLARDA TEK KİŞİ OTURMA PLANI OLACAKTIR.

*ARAÇLARIMIZ TUR ÖNCESİNDE DEZENFEKTE EDİLİP ,GEREKLİ TÜM ÖNLEMLER DOGRULTUSUNDA HAREKET EDİLECEKTİR.

*ARAÇLARIMIZDA MASKE,ELDİVEN,DEZENFEKTAN,ATEŞ ÖLÇER  VE KOLONYA BULUNDURULACAKTIR.

*KOLTUK NUMARALARI ÖDEME ESNASINDA VERİLECEKTİR.

*TUR ÖNCESİNDE 400 TL KAPORA ALINACAKTIR.

*TEK KİŞİLİK ODADA KALMAK İSTEYEN MİSAFİRLER SİNGLE FARKI ÖDEYECEKTİR.(SİNGLE FARKI 150 TL)

*KARTLA ÇEKİM YAPILMAKTADIR.

Fiyata Dahil Olanlar

* SAPHİR – TRAVEGO YA DA TOURİSMO LÜKS TURİZM OTOBÜS İLE ULAŞIM,
* 2 GECE ELAZIĞ WİNDYHİLL HOTEL&SPA 5 YILDIZ
1 GECE ERZİNCAN MEVA HOTELDE KONAKLAMA 4*
* 3 ADET OTELDE AÇIKBÜFE KAHVALTI,
* 3 ADET OTELDE AKŞAM YEMEĞİ,
* SEYAHAT SİGORTASI,
* OTOBÜS İÇİ SICAK – SOĞUK İÇECEK İKRAMLARI,
* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

*İLK GÜN KAHVALTI 

*ÖĞLE YEMEKLERİ VE TÜM İÇECEKLER,
 * MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ
*TÜM EKSTRA HARCAMALAR

 

KOLTUK SEÇ

BU TURU SATIN AL