4 GÜN DOĞU KARADENİZ

1250 .00 TL
Kişi Başı

Açıklamalar

                                 DOLU DOLU KARADENİZ TURU 21 AĞUSTOS ÇIKIŞLI 
CUMA
18.00 ACENTA ÖNÜNDE.18:15’de İSTASYON MEYDANIN’da,18:30 İLLER BANKASI GROSERİ ÖNÜ,18:50 TURGUT ÖZAL VE HUZUREVLERİ OTOBAN çıkışında  buluşup bizi bekleyen tur aracımıza yerleşiyoruz.  Kayseri – Sivas güzergahından vereceğimiz uygun molalarla yaklaşık 12 saat sürecek yolculuğumuzla  hareket ediyoruz. 
CUMARTESİ
Sabah Trabzonda  ilk olarak SÜMELA MANASTIRI'na gidiyoruz sonrasında Atatürk Köşkü gezimiz ve Trabzon telkari gümüş işçiliklerini gördükten sonra doğa harikası olan Uzungöl'e geliyoruz...Göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman sonrası Uzungöl gezimizin ardından Trabzon’a hareket ediyoruz. Fırtına vadisine hareket edeceğiz. Karadenizin birçok kültürel özelliğini barındıran vadide, çay tarlaları, kivi bahçeleri, taş kemer köprüler, konaklar, değirmenler göreceğimiz güzellikler arasında.Buarada verecegimiz yemek molasının ardından  Fırtına deresinde Zip-line ve Rafting yaparak adrenalini de ayrıca yaşayabileceğiz.
Yeşile, suya doyacağımız gezimiz sonrası Ayder’e çıkarak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde…
Akşam Yemeği: Otelimizde AYDER RESORT OTEL
PAZAR
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Çamlıhemşin’de mini tur araçlarımıza binerek Şenyuva, Zilkale ve Palovit şelalesi ,Huser yaylası,Elevit yaylası,Çat Köyü ,Gito yaylası, Badara yaylasını Doya doya gezip meşhur salıncakta birbirinden güzel fotograflar çekip programımızı bitirdikten sonra otelimize geçiyoruz...

Akşam Yemeği: Otelimizde AYDER RESORT OTEL
PAZARTESİ
Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından rehberimizle beraber Gelin Tülü  şelalesine çıkıyor ve yürüyüş rotamızı oluşturuyoruz. Ayder’de sabahın ilk saatlerinde güneşin tadını çıkardıktan sonra  Gezilerimiz sonrasında yeşilin farklı tonuyla buluşmak üzere Borçka – Karagöl’e çıkacağız. Hopa sapağından içeriye kıvrılıp ve yeni açılarak yolumuzu kısaltan Cankurtaran tünelinden geçerek Borçka’ya ulaşıyoruz. Çoruh nehri kenarında alacağımız öğle yemeği ve kısa bir mola ardından minibüslere biniyor ve Karçal dağlarına doğru yol alıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolumuzun ardından Karagöl’e ulaşıyoruz. Karagöl 1480 mt yükseklikte. Bir süre göl çevresinde yürüyüş, fotoğraf çekimi gibi zamanımızı doğayla baş başa kalacak şekilde değerlendiriyoruz. Karagöl gezimizin ardından Çağlayan vadisinde bulunan 250 yıllık tarihi Fındıklı konaklarını ziyaret edeceğiz. Vakıflar müdürlüğü tarafından koruma altına alınan konaklarda bölge halkının yaşam koşularını da yakından görmüş olacağız. Serender, çay toplayan yöre halkı ve kivi bahçelerini yakından görebileceğiz. Sonrasında MURATLI BARAJI gezimizi yapıp Son olarak ARTVİN MENÇUNA ŞELALESİ'ne gidiyoruz. Bugünlük gezimizin son durağı Rize’nin FIRTINA ilçesinde bulunan otelimiz olacak. Akşam yemeğimiz otelimizde.
Akşam Yemeği: Otelimizde AZİZİYA OTEL
SALI
Sabah kahvaltımızı otelde aldıktan sonra RİZE BEZİ ALIŞVERİŞ,BIÇAK ALIŞVERİŞ sonrasında ORDU’ya hareket etmek üzere yola çıkıyoruz yaklaşık 2 saat sürecek yolculugumuzun ardından Eşsiz Ordu manzarasını izlemek için teleferikle Boztepe’ye çıkıyoruz. Boztepe Karadeniz sahilinin en güzel manzaralarından birine sahip ve Ordu’yu kuşbakışı izledikten sonra Adanaya hareket etmek üzere yola çıkıyoruz…Gece geç saatlerde varış…

ÖNEMLİ NOTLAR
*SEYAHATLERİMİZDE KİŞİ SAYISINA GÖRE ARAÇ TAHSİS EDİLECEKTİR.
*REHBER OLAGANDIŞI DURUMLAR NEDENİYLE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.

*SOSYAL MESAFE KURALLARI DOGRULTUSUNDA 2 Lİ KOLTUKLARDA TEK KİŞİ OTURMA PLANI OLACAKTIR.

*ARAÇLARIMIZ TUR ÖNCESİNDE DEZENFEKTE EDİLİP ,GEREKLİ TÜM ÖNLEMLER DOGRULTUSUNDA HAREKET EDİLECEKTİR.

*ARAÇLARIMIZDA MASKE,ELDİVEN,DEZENFEKTAN,ATEŞ ÖLÇER  VE KOLONYA BULUNDURULACAKTIR.

*KOLTUK NUMARALARI ÖDEME ESNASINDA VERİLECEKTİR.

*TUR ÖNCESİNDE 600 TL KAPORA ALINACAKTIR.

*TEK KİŞİLİK ODADA KALMAK İSTEYEN MİSAFİRLER SİNGLE FARKI ÖDEYECEKTİR.(SİNGLE FARKI 250 TL)
*TÜM KARTLARA TEK ÇEKİM İMKANI VARDIR.WORLD KARTLARA ÖZEL TAKSİT İMKANI (ORANLAR İÇİN BİLGİ ALINIZ)

Fiyata Dahil Olanlar

*LÜX ARAÇLARLA ULAŞIM
*PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ
*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
*YURTİÇİ SEYAHAT SİGORTASI
*3 GECE OTEL KONAKLAMASI
*OTELDE 3 SABAH KAHVALTI
*OTELDE 3 AKŞAM YEMEĞİ

Fiyata Dahil Olmayanlar

*MÜZE VE ÖREN YER GİRİŞLERİ
*YAYLALARA ÇIKIŞ ÜCRETİ
*ORDU BOZTEPE TELEFERİK ÜCRETİ
*ZİPLİNE,RAFTİNG….EKSTRA TÜM HARCAMALAR
*ÖĞLE YEMEKLERİ
*İLK GÜN KAHVALTI

 

KOLTUK SEÇ

BU TURU SATIN AL