KALBİNİZ EGEDE KALACAK 21 AĞUSTOS ÇIKIŞLI 5 GECE 6 GÜN DOLU DOLU BİR TUR SİZLERİ BEKLİYOR

4200 .00 TL
Kişi Başı

Açıklamalar

KUZEY EGE  VE  İSTANBUL
Şirince - Alaçatı-Çeşme-Bozcaada - Ayvalık - Geyikli  - Çanakkale -Gelibolu - İstanbul - Saraylar - Müzeler

 

 Tur Programı
1. Gün: Adana - Şirince
Saat 18.00'da Acenta  önünde buluşmamızın ardından saat 18.30 da Şirince'ye hareket ediyoruz.

2. Gün: Şirince - Alacatı - Çeşme - İzmir
Sabah Şirince'ye varış ve doğayla baş başa alacağımız yöresel tatlarla zenginleştirilmiş kahvaltımızın ardından Şirince'nin buram buram tarih kokan sokaklarında yürüyüş yapacağız. Burada isteyen konuklarımız yöre meyveleriyle yapılmış şaraplardan satın aldıktan sonra Alaçatı'ya hareket. Yaklaşık 2 saatlik yolculuk sonrası İzmir’in gözde turizm merkezi Alaçatı'ya varış ve şirin sokaklarını gezdikten sonra buraya özgü Damla Sakızlı Türk Kahvesi ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Alaçatı'daki serbest zamanımızın ardından İzmir’e hareket. İzmir’de Kordon Boyu, Tarihi Saat Kulesi, Kemeraltı Çarşısı gezilerimizin ardından  Otele yerleşme, alacağımız akşam yemeği sonrası dinlenme.

3. Gün: Ayvalık - Yemekli Tekne Turu
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Ayvalık'a hareket ediyoruz. Sahil manzaralı yolculuğumuzun ardından Ayvalık'ta ilk olarak  tekne turumuza çıkıyoruz. Birbirinden şirin adaların kıyısında ege denizinin masmavi koylarında vereceğimiz yüzme molası ile deniz ve güneşin tadını çıkaracağız. Tekne turumuzun ardından AYVALIKTA  veya Gürede  konaklayacağımız  Otele hareket ediyoruz. Otelde alacağımız akşam yemeği sonrası dinlenme.

4. Gün: Bozcaada - Çanakkale
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Geyikli'ye gidiyoruz. Buradan feribotla Bozcaada'ya geçiyoruz. Rengârenk çiçekler ve sarmaşıklarla donatılmış otantik sokaklarda yapacağımız yürüyüş esnasında Türk ve Rum evlerini göreceksiniz. Çarşı gezimizin ardından dileyen misafirlerimiz Bozcaada'nın ünlü Ayazma Plajı'nda zamana göre denize girebilirler. Ekstra öğle yemeği sonrasında Bozcaada'dan ayrılıp Çanakkale'ye hareket.  Otele yerleşme, akşam yemeği ve dinlenme.

5. Gün: Gelibolu Şehitlikler - İstanbul
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından feribotla Gelibolu'ya hareket ediyoruz. Dünya Savaş Tarihi açısından önemli bir yer tutan ve imkânsızın başarıldığı yer kabul edilen Gelibolu Yarımadasında duygularınıza hâkim olamayacağınız bir geziye başlayacağız. Kilit Bahir Kalesi, Seyit Onbaşı Heykeli, Büyük Abide, 57.Alay Şehitliği ve Conkbayırı ve Arı Burnu göreceğimiz önemli noktalardır. Gelibolu gezimizin ardından Marmara Adası ve Marmara Denizi manzarası eşliğinde Tekirdağ yol üzeri İstanbul'a gidiyoruz. Akşam sularında varacağımız İstanbul’da  Otel'e varış ve odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimizi alıp isteyen misafirlerimizle  İstanbul gece turuna çıkıyoruz. Taksim - Beyoğlu - Çiçek Pasajı turumuzun ardından otele dönüş…

6. Gün: Sultanahmet-Pierre Loti - 1453 Panorama Müzesi-Balat Sokakları
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası İstanbul'da Sultanahmet,Yılanlısütun,Topkapı Sarayı,Balat sokakları,Eyüp Sultan Camii,Pier Loti,sonra Fetih 1453 Panorama Müzesini ziyaret ediyoruz. İstanbul Fethinin canlandırıldığı görsel müzeden çok etkileneceksiniz. Müze gezimizin ardından konaklama yapacağımız otele hareket. Odalara yerleşme ve otelde alacağımız akşam yemeği sonrası geceleme.

7. Gün: Adalar Turu -  Adana
Otelde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından saat 08.30 da otelimizden ayrılıp  Adalar Turumuzu yapmak üzere Kabataş İskelesi’ne gidiyoruz. Buradan Burgazada,Kınalıada,Heybeliada manzaraları eşliğinde Büyükadaya varışımızla birlikte serbest zaman veriyoruz Adalar turu sonrası aracımız ile Adana’ya hareket ediyoruz. Bolu – Ankara – Aksaray – Pozantı yol güzergâhından tahmini 05:00 – 06:00 sularında Adana’ya geç saatte varış.Tatilperest  Turizm’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz… ada

NOT:ACENTA PROGRAMDA HAVA DURUMU VE DİĞER OLAGANDIŞI DURUMLAR NEDENİYLE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.KESİN REZERVASYON İÇİN KAPORA  ALINMAKTADIR.KAPORASI ALINMAYAN MİSAFİRLERİN REZERVASYONLARI GEÇERLİ DEĞİLDİR.

SİNGLE FARKI:4500 TL(TEK KİŞİLİK ODADA KONAKLAMA)

0-6 YAŞ:2000 TL

6-9 YAŞ:3100 TL

na tur, adana gezi, adana tur firması, adana bayram turları, adana seyahat acentası, adana gezilecek yerler, karadeniz turu, ege turu, batum turu, gezi, tur, acenta

Fiyata Dahil Olanlar

Lüks Turizm Otobüsleri İle Ulaşım
1. Gün Şirince'de Yöresel Kahvaltı
İzmir'de  1 Gece Konaklama,
Ayvalık veya Gürede  1 Gece Konaklama,
Çanakkale'de 1 Gece Konaklama,
İstanbul 'da  2 Gece Konaklama,
Otellerde 5 Açıkbüfe Kahvaltı,
Otellerde 5 Açık Büfe & Set Mönü Akşam Yemeği,
Otel Hamam, Sauna Havuz Kullanımları,otel konseptine göre
Ayvalık Tekne Turu (Yemekli)
Çanakkale - Gelibolu Feribot Ücreti,
Geyikli - Bozcaada Feribot Ücreti,
Seyahat Ve Sağlık Sigortası,
Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti,
Otobüs İçi İkramlar

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle Yemekleri Ve  İçecekler
Müze - Ören Yeri Giriş Ücretleri.                 

Adalar Vapur Ucreti 

Tüm Ekstra Harcamalar

 

KOLTUK SEÇ

BU TURU SATIN AL